Kariyer

İnsan kaynakları bölümümüzün hedefleri; şirket hedefleri doğrultusunda kalifiye insan kaynağının temini, mevcut insan kaynağı potansiyelinin arttırılması, çalışanlar arasında uyumlu ve güçlü ilişkilerin geliştirilmesi, takım ruhuna sahip, pro-aktif insan kaynakları gücünün oluşturulması, korunması ve geleceğe taşınmasıdır.

• AS Kimya’da çalışmak

AS Kimya kurum kültürü içersinde;

Bireylerin ve grupların kendi gerçek performans düzeyini zirveye ulaşmasını sağlayacak zemini hazırlamak.

Çalışanlarının işlerini daha kolay ve verimli yapabilmeleri için ihtiyaç duydukları kaynakları ve esnek çalışma ortamlarını sağlamak.

Karşılıklı güven ve saygının hâkim olduğu, katılımın ve çeşitliliğin değer gördüğü, huzurlu ve mutlu çalıştıran, çalışan, tedarikçi ve müşteri zinciri oluşturma hedefini benimsemektir.

• AS Kimya’lı olmak

Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak,
Takım ruhu ve takım çalışmasına inanmak,
Etik değerlere bağlı olmak,
Uzun vadeli düşünebilmek,
Dürüstlük ilkesinden ödün vermeden hareket etmektir.

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Vitrindeki Ürünler

 • Kalsiyum Hidroksit

  KALSİYUM HİDROKSİTKalsiyum hidroksit sönmemiş kirece su ilave edilmesiyle elde edilen kimyasal bileşiktir. Kristal beyaz renkli toz halde bulunur.

 • Baryum Klorür

  BARYUM KLORÜRBeyaz toz haldedir. Higroskopiktir. Baryum elementinin suda çözünebilen en önemli tuzlarındandır.

 • İzo Butanol

  İZO BUTANOL

  Alkol tipi yardımcı bir organik solventtir. Aromatik hidrokarbon solventlerle kombine edilerek; alkid-amino, akrilik amino sistemlerde ve nitroselüloz...

 • POLİ VİNİL ALKOL

  POLİ VİNİL ALKOLPolivinil alkol suda çözünür bir polimerdir. Bir polivinil esterinin (polivinil asetat) hidroliziyle hazırlanır.